SAP MODÜL VE ABAP ELEMAN İLANI

PERSONEL ARIYORUM

Ahmet Üzümcü

16.04.2020

0 Yorum

Arkadaşlar merhabalar,

Aşağıda yer alan iş ilanına başvuru için CV lerinizi info@sentinelyazilim.com a gönderebilirsiniz.

1. PERSONEL

Üniversitelerin bilgisayar ,Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İktisat bölümlerinden mezun
•    SAP BW modül danışmanlığında en az 2 yıl deneyimli
•    Tercihen iş birimi tarafında da görev almış
•    İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
•    Yoğun iş temposu, esnek çalışma saatleri ve iş seyahatlerine ayak uydurabilecek
•    İletişim becerisi yüksek, çözüm odaklı, iş takibi yapıp sonuçlandırma becerisi olan,
•    Değişen koşullara uyum gösterebilecek, 
SAP BW modülünde iç kaynak raporlama yetkilisi olarak görev almak,
•    •  Modülde uyarlama yapmak, standart süreç ile karşılanamayan geliştirme gereken noktalarda teknik spek hazırlayıp ABAP kaynağına iş atamak,
•    •  İş planını takip etmek
•    •  Etkin şekilde analiz ve iyileştirme çalışmaları yürütmek
•    •  Ekibin eğitim ve gelişiminden sorumlu olmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

2. PERSONEL

Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik,Endüstri ve Yönetim Bilişimleri Mühendisliği vb. bölümlerinden birisinden mezun,
İlgili uzmanlık alanında en az 3 yıl ve üzeri tecrübe sahibi,
Yurt içi ve yurt dışı projelerde görev alacak,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya askerlikle ilişiği olmayan,
Takım çalışmasına yatkın,
Sorumluluk sahibi , iş odaklı ve disiplinli,
En az 2 full-cycle SAP implementasyon projesinde görev almış
Takım arkadaşları arıyoruz
İşin Tanımı:
SD, MM, PM ve Finans modüllerinden gelen ABAP yazılım geliştirme ve bakım ihtiyaçlarına cevap vermek,
* Fiori/UI5 ekranlarında gereken bakımları ve geliştirmeleri yapmak,
* Entegrasyon geliştirme ihtiyaçlarına cevap vermek
* SAP ECC ve S/4HANA ürünlerinde bulunan Fit Rent, Service ve Parts ürünlerimizdeki SD, MM, PM süreçlerinin yürümesi için gerekli ABAP geliştirmelerinin yapılması, FIORI backend Odata servis geliştirmelerinin ve teknik mimari tasarımının yapılması.

Başlık Değer